تولید محتوای بلند بهتر است یا کوتاه؟

تولید محتوا بلند بهتر است یا کوتاه

سلام عرض میکنم خدمت همراهان گرامی وبسایت پارسیان اندیش بنده دانیال کاظمی هستم.امروز ودر این مقاله می خواهم در رابطه با اینکه تولید محتوای بلند بهتر است یا کوتاه با شما صحبت کنم پس در ادامه با بنده همراه باشید.

تولید محتوای وبسایت چیست؟

به مجموعه انجام کارهایی که برای بهتر دیده شدن صفحات یک وبسایت درآن انجام می شود تولید محتوا می گویند.این محتوا میتواند شامل عکس ،ویدئو،تصاویرویامتن باشد که تولید محتوا به صورت متنی رایج ترین نوع است.امروز دررابطه باتولید محتوای متنی با شما عزیزان صحبت خواهم کرد.

اهمیت طول محتوا در سئو

خیلی از افراد از بنده می پرسند که آیا طول محتوا در سئو سایت تاثیر گذار است؟ وجوابی که من به آنها می دهم این است که بستگی به نوع محتوا ،کلمات کلید ،نوع وبسایت وبسیاری از این موارد دارد. طراحی سایت اصفهان  قطعا تولید محتوای متنی با ویدئو ای ویا صوتی فرق دارد در نتیجه طول محتوا هم مختلف است.در تولید محتوا ی سئو شده به صورت متنی، طول محتوا وتعداد کلمات وپاراگراف ها بسیارتاثیر گذار بوده وباید رعایت شود.اگر وبسایت تان دارای رقبای زیادی است ویا آن کلمه ی کلیدی که می خواهید برای آن تولید محتوای متنی انجام دهید سخت باشد حتما باید طول محتوای تان هم زیاد باشد.ولی اگر در حوزه شما کسی وبسایت ندارد ویا وبه اصطلاح دست داخل آن زیاد نیست میتوانید با چندین خط وجمله اقدام به تولید محتوا کنید یادتان باشد که حتما بایدعکس داخل محتوای تان به کار ببندید.قبلا ها معیار گوگل برای تولید محتوای عالی به اندازه ی 500 کلمه بود ولی الان باید روی 1500 تا 2000  کلمه باشد.

خصوصیت محتوای سئو شده چگونه باید باشد؟

خوب در جواب این سوال باید به شما بگویم که برای تولید محتوای سئو شده چند چیز مهم است 1.موضوع آن محتوا 2.جزئ مطالب داغ وبروز بودن یا نبودن آن وبسایت 3. تصاویر داخل آن وبسایت 4.خوانندن ویا کاربرآن را دوست داشته باشد.

تمامی موارد فوق جز جدایی ناپذیر از تولید محتوای سئو شده است وحتما باید در آن به کار گرفته شود.لازم به ذکر است که به غیر از موارد فوق ،موارد دیگری هم است که اهمیت دارد.مثل اینک سازی داخلی 2.یو آی وux مقاله ،اینکه در آن مقاله کاربر تشویق به انجام کاری شود و….

سوال ما چرا باید تمامی موارد بالا را رعایت کنیم؟

خب در جواب به این سوال باید به شما بگویم که موتورهای جستجو برای خودشان بیزینس دارند که یکی از راه های کسب درآمد برای گوگل ودیگرموتورهای جستجو سئو وبرندینگ کردن وبسایت ها در کلمات کلیدی مختلف است.یعن بعضی از وبسایت ها هستند که به گوگل مبلغی را می پردازند تا آنها را در بک کلمه ی کلیدی خاص به صدر نتایج جستجو بیاورد.وخوب گوگل این نوع رقابت را دوست دارد چون تعداد رقابت بیشتر،پول ودرآمد بیشتر برای گوگل را به همراه دارد.اما گوگل نیز به فکر تجربه کاربری بهتر مخاطبان هم هست که مواردی که در بالا ذکر شد همکی به تجربه کاربری بیشتر اشاره دارند.

0