الگوریتم کبوتر گوگل چیست وچه کاربردی دارد؟

folder_openسئو
الگوریتم کبوتر گوگل

الگوریتم کبوتر گوگل به روز رسانی Google Pigeon یکی از مهمترین تغییرات در الگوریتم جستجوی محلی است و نحوه رتبه بندی شرکت های محلی در جستجوی ارگانیک را تغییر داده است. به روزرسانی Pigeon برای اولین بار در سال 2013 منتشر شد و اولین بار بود که گوگل الگوریتم خود را به طور کامل طراحی کرد تا تمرکز خود را بر نتایج محلی افزایش دهد. این اولین به روزرسانی بود که الگوریتم های اصلی گوگل را به طور کامل متحول کرد تا تمرکز بر نتایج محلی بیشتر شود. Google قصد داشت نتایج جستجوی محلی و نتایج وب را در کنار هم قرار دهد ، و این کار کرد.

 

الگوریتم گوگل کبوتر چیست؟

به روز رسانی الگوریتم گوگل کبوتر چگونه کار می کند؟

گوگل با هدف افزایش رتبه بندی فهرست های محلی در نتایج جستجو ، الگوریتم کبوتر را ایجاد کرد. به روز رسانی Google Pigeon بر جستجوهای محلی و جستجوهای مبتنی بر مکان تأثیر می گذارد. برخلاف قبل از راه اندازی کبوتر ، عوامل SEO در رتبه بندی نتایج محلی قابل توجه هستند.  طراحی سایت اصفهان بنابراین ، مشاغل محلی اکنون باید انرژی و منابع بیشتری را در استراتژی های SEO خود سرمایه گذاری کنند ، چه در سایت خود و چه در سایر سایت های سراسر اینترنت. با بروزرسانی ، گوگل در ظاهر غلط املایی های گذشته پیشرفت زیادی کرده است. بنابراین ، جستجوی یک شرکت با SERP برای غلط املایی مشکلی نخواهد داشت.

 

اهمیت به روز رسانی الگوریتم گوگل کبوتر

الگوریتم کبوتر گوگل با کاهش تکراری بین نتایج صفحه ارگانیک و ادغام شده کار می کند. Google Pigeon به شما امکان می دهد بر اساس موقعیت مکانی خود دقیقاً آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا کنید. هدف آن ارائه نتایج جستجوی مفیدتر ، مرتبط و دقیق برای جستجوهای جستجوی محلی است. الگوریتم کبوتر گوگل مزایای زیادی را ارائه می دهد. برخی از مزایای اصلی به روز رسانی الگوریتم کبوتر گوگل در زیر ذکر شده است.- جستجوهای محلی برای تقلید بهتر از رتبه بندی جستجوی ارگانیک انجام شده است ، سئو سایت اصفهان با پرس و جوهایی که دارای پیوندهای عمیق تر به شایستگی های جستجوی وب گوگل مانند مترادف و نمودار دانش و غیره هستند.- ابزارها و نقشه های اندازه گیری فاصله گوگل نیز به روز شده اند ، بنابراین جستجوهای محلی دقیق تر از همیشه تجدید نظر شده اند.- شعاع نتایج جستجوی محلی برای کسانی که از نظر جسمی به موتور جستجو نزدیکتر بودند به میزان قابل توجهی کاهش یافت. این امر باعث شد که شرکت های محلی بتوانند در زمینه فعالیت محلی خود رتبه بهتری کسب کنند.- مشاغل محلی ممکن است شاهد افزایش ترافیک وب و در نتیجه مشتریان جدید بالقوه باشند.- دایرکتوری های محلی در نتایج جستجوی Google ، به ویژه برای رستوران ها ، بهتر دیده می شوند.- لیست  اکنون هنگام استفاده از کلمه  در جستجوی خود در بالای نتایج جستجو ظاهر می شود.- این یک جستجوی برتر برای افرادی که با مکان های Google یا پلت فرم نقشه های Google جستجو می کنند ، ارائه می دهد

الگوریتم کبوتر گوگل

– روش استفاده از غلط املایی و مترادف در تعریف نتایج جستجو را تغییر داده است.

 

– نتایج جستجوی محلی Google می تواند در دستگاه های رومیزی و تلفن همراه مرتبط تر و شفاف تر شود

 

الگوریتم کبوتر گوگل

با تکمیل سه الگوریتم قبلی ، Google Pigeon را ایجاد کرد تا نتایج جستجوی محلی مورد نظر شما را به شما ارائه دهد. این نتایج دقیق و قانونی هستند ، نه اسپم. برای موتورهای جستجو و مشاغل محلی ، Pigeon یک تجربه عالی برای کاربران Google ارائه می دهد.

الگوریتم کبوتر گوگل

سوالات متداول PigeonRank

 

PigeonRank چگونه توسعه یافت؟

 

سهولت آموزش کبوترها در اوایل تاریخ ثبت شد و توسط روانشناس برجسته BF Skinner به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت و نشان داد که تنها با مشوق های جزئی ، کبوترها می توانند برای انجام کارهای پیچیده مانند بازی پینگ پنگ ، خلبان بمب ها یا تجدید نظر در تخفیف ها آموزش ببینند. ، اعتبارات و بازپرداخت ها در بخش مالیات ملی.

 

برین و پیج اولین کسانی بودند که تشخیص دادند این سازگاری را می توان از طریق نوک زدن موازی برای حل مشکلات پیچیده مانند سفارش مجموعه داده های بزرگ یا سفارش پیتزا برای گروه های بزرگ مهندسان به کار گرفت. پیج و برین قبل از استفاده از ترکیبی از دانه کتان و کتان (کتان/تبر) که نه تنها عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهند ، با انگیزه های پرندگان متعددی آزمایش کردند ، اما می توان آنها را بدون هیچ هزینه ای از ذخیره های فضای باز مجاور جمع آوری کرد. این فضای باز/تبر به فعالیتهای گوگل تا به امروز قدرت می بخشد و بازدید از مرکز اطلاعات نشان می دهد کبوترها با خوشحالی به هسته ها و دانه های لین/تیشه می زنند.

 

کارکردن تعداد زیادی خوشه کبوتر (رایانه شخصی) چه چالش هایی دارد؟

 

کبوترها به طور طبیعی در جمعیت های متراکم فعالیت می کنند ، زیرا هرکسی یک بسته بادام زمینی در یک میدان شهری در دست دارد مطلع است. این قابلیت جمع و جور باعث می شود Google بتواند تعداد زیادی پردازنده را در فضاهای کوچک بسته بندی کند ، در حالی که رک به رک در مجموعه اطلاعات ما جمع شده است. در حالی که این امر از نظر حفاظت از فضا و رضایت کبوتر مطلوب است ، اما در فصل ذوب ، هنگامی که باید طرفداران بزرگی را وارد کنید تا پرها را از روی همزن داده بیرون بیاورند ، مشکلاتی ایجاد می کند. حذف سایر محصولات جانبی کبوتر یک چالش بزرگتر بود ، تا اینکه پیج و برین فناوری پیشگامانه ای برای تبدیل مدفوع به پیکسل ، نقاط کوچکی که صفحه نمایش مانیتور را تشکیل می دهند ، توسعه دادند. پس زمینه سفید تمیز صفحه اصلی Google توسط این فرآیند تجدیدپذیر تامین می شود.

 

آیا کبوترها واقعاً احمق نیستند؟ آنها چطور این کار را انجام میدهند؟

 

در حالی که هیچ کبوتی در واقع برای تصدی کرسی در دیوان عالی کشور تأیید نشده است ، اما کبوترها در مواجهه با انتخاب های دشوار در قضاوت فوری مهارت دارند. این امر آنها را برای هر شغلی که نیاز به تصمیم گیری دقیق و معتبر تحت فشار دارد ، مناسب می کند. از جمله موقعیت هایی که کبوترها به نحو احسن خدمت کرده اند می توان به کنترل کننده های جایگزین ترافیک هوایی ، شمارنده رای پروانه ای و داوران طرفدار فوتبال در سال های “بدون پخش مجدد” اشاره کرد.

 

گوگل کبوترهای خود را از کجا می آورد؟ آزمایشگاه مخصوص پرورش؟

 

گوگل فقط از کبوترهای ارزان قیمت و خارج از خیابان برای خوشه های خود استفاده می کند.

0

Related Posts

فهرست